Dit jaar kunnen de open dagen niet op dezelfde manier doorgaan als dat we gewend zijn. Ouders kunnen niet mee naar de open dag, kunnen niet zo gemakkelijk de vragen stellen die ze hebben en krijgen dus moeilijker een beeld van de school.

Daarom bieden wij graag wat mogelijkheden om toch alle vragen te beantwoorden, een beeld te krijgen van onze school en een goede beslissing te kunnen maken.

Alle informatie van onze school vindt u in onze folder. Daarnaast kunt u veel gestelde vragen en antwoorden inzien op onze website en sociale media.

Wilt u toch een kijkje nemen in onze school? Dan kan digitaal of door een afspraak te maken voor een rondleiding. Dat kan door een mail te sturen naar dhr. van Duijvenbode!

Specifieke vragen kunt u aan onze professionals stellen (bij voorkeur via de mail):

 Naam:Email:
Vragen over de brugklas?Meneer van Duijvenbodeduv@vhl.nl
Vragen over de Chromebook?Meneer van Gijzengzn@vhl.nl
Vragen over de hartlijn? Mevrouw Swanenburgswa@vhl.nl
Vragen over de zorgbegeleiding? Mevrouw van den Blinkbln@vhl.nl
Vragen over dyslexie? Mevrouw van der Zwaanwx@vhl.nl
Vragen over schoolbeleid? Meneer van der Heidenhei@vhl.nl
Wilt u, samen met uw zoon of dochter, een rondleiding door school? Meneer van Duijvenbodeduv@vhl.nl