Team

 

 

Personeel per leergebied en OOP

 

TALEN

 

Nederlands

Nikki Borreman (nbr)

Leonie van Doorn (dor)

Marieke van der Ploeg (plg)

Cindy de Tombe (toc)

Bram Wildeman (wil)

 

Klassieke Talen

Marieke Oudenes (oum)

 

Spaans

Kirsten Bakker (bar)

Frency Metiary (fme)

Marjolein Snel (sne)

 

Frans

Josine Bakker (bkk)

 

Duits

Bo Lüschen (lus)

Ruby van Wilgen (wir)

 

Engels

Hatice Bayat (byt)

Bianca Hokke (hok)

Annemarie IJssel

de Schepper (ysl)

Cindy Knijnenburg (knc)

Pieter Snaterse (sna)

Juliëtte van der Velde (vld)

 

MENS & MAATSCHAPPIJ

 

Godsdienstonderwijs

Carin Wijne (wic)

 

Geschiedenis

Wouter Dalen (daw)

Rens Smulders (smr)

Marieke Oudenes (oum)

Rutger v.d. Wel (rwe)

 

Aardrijkskunde

Suzanne den Brinker (sbi)

Jens Fick (fic)

Marike Kingma (kgm)

 

Economie

Peter Frank Koster (ksr)

Mark Koevoets (kvs)

 

Maatschappijleer

Peter Frank Koster (ksr)

 

SCIENCE

 

Wiskunde

Walter van den Berg (bgw)

John van der Blom (blp)

Anita van Leijden-

Hoogeboom (lei)

Cees Wendt (wen)

John van der Wulp (wuj)

 

Natuurkunde / Technologie

John van der Blom (blp)

Nienke Broos (nbo)

Corjan den Hollander (hlr)

Lex van Iterson (ite)

 

Scheikunde / Technologie

Arash Mortezavy (moa)

 

Biologie / Technologie

Karin Klein (klk)

Judith de Ruijter (ruy)

Madeleine Wegman (stamad)

 

 

KUNST EN CULTUUR

 

Beeldende vorming

Iva Malbasic (mlb)

Gert Oudenes (odn)

Margreet Roorda (rda)

Bart van de Wiel (wie)

Hanneke Visser (vis)

 

Muziek

Deirdre Broshka (bro)

Jitske Smit (smj)

 

Drama

Bram Wildeman (wil)

 

SPORT

 

Bewegen en Sport

Irma van Dijk (dkx)

Marijke Elfferich (elf)

Mariska Kasper (ksp)

Karlijn Koster (kkr)

Jacco de Ruijter (rtr)

Hakim Ziane (zia)

 

SCHOOLLEIDING

Ron Onderwater (onr) locatiedirecteur

Pieter Snaterse (sna) teamleider havo/vwo
Marcel Lensink (mle) teamleider mavo (interim)
Deirdre Broshka (bro) teamleider brugklassen

 

DECANEN

Peter Frank Koster (ksr) (m) Marijke Elfferich (elf) (h/v)

 

ZORGCOÖRDINATOREN

Marieke van der Ploeg (plg)

Marjolein Snel (sne)

 

ONDERWIJS-

ONDERSTEUNEND PERSONEEL

 

Secretariaat

Nicolette van den Berg (bem)

Loes Crama (cra)

Sandra Vletter (vlr)

 

Vrijwilligers mediatheek

Ester van Delft (dee)

Ellen Hoogenboom (aho)

Caroline Leune (sci)

 

Onderwijsassistenten

Josta Delfgaauw (dlf)

Annelies van Ingen

Schenau (inm)

Ylana Peneux (pxo)

Hanneke Visser (vis)

 

Technisch

Onderwijsassistent Merel van Dijke (dij)

Hanneke Visser (vis)

 

Conciërge

Hans Landwaart (ldw) Petra van der Post (pst)  Fred Rolfes (rof)

 

ICT-coordinator

Merel van Dijke (dij)

 

Dagroostermaker

Anita van Leijden-

Hoogeboom (lei)

 

Facilitaire Dienst

Sebastiaan Mittelmeijer (mit)